Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Łęki Małe - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

160 000 zł77,64 m² 2 060,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 153 m²

Luksus expert ma przyjemność przedstawić Państwu budynek mieszkalny do generalnego remontu, położony w miejscowości Łęki Małe, w powiecie wieruszowskim, w województwie łódzkim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 850 000 zł516 m² 3 585,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:810 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w samym centrum Mosiny o powierzchni użytkowej 445 m2, usytuowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł721 m² 235,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: działka budowlana 721 m2 w miejscowości Skrzynki w gminie Stęszew, położona w pobliżu stawu i lasu, z wydaną decyzją o warunkach zabudowy dla domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kopyta

Kopyta(Łęki Małe + 24 km)

850 000 zł218 m² 3 899,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 335 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok. 1,8 ha (18 335 m ), w skład której wchodzą: ok. 0,5 ha części zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Buk

Buk(Łęki Małe + 24 km)

239 000 zł779 m² 306,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Buk to historyczne miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, słynące z ponad 700-letniej tradycji (prawa miejskie od 1289 r.) oraz legendy o śmierci Mieszka I.

Szczegóły ogłoszenia

17 600 000 zł160 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Przemysłowa 16 ha. Gotowy projekt inwestycyjny. Grunt przemysłowy o powierzchni ok. 16 ha z planem miejscowym, położony w gminie Sokolniki powiat Wieruszów. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

394 240 zł896 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 896 m - rosnówko - asfalt + pełne media - mpzp ________________________________________ Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 896 m , położona w Rosnówku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 242 zł58,18 m² 7 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle Pod Zamkiem nowoczesność w sercu zielonego Wieruszowa Osiedle Pod Zamkiem to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

250 200 zł834 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną o powierzchni 834 m , usytuowaną w miejscowości Nowy Lubosz. Nieruchomość ta została objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

266 600 zł6 665 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chojny, gmina Lututów Do sprzedaży działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowej zlokalizowana w miejscowości Chojny, gmina Lututów, pow. wieruszowski. Wymiary działki 17 x 392 m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Strykowo

Strykowo(Łęki Małe + 13 km)

168 000 zł600 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam uwadze działki budowlane pod domy wolnostojące w podpoznańskiej miejscowości Strykowo w pobliżu lasu i czystego jeziora o pow. 1 x po 600m2 obecnie można kupić tylko.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij